WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Icon
jv: Ikon

en: Modules
jv: Modul
