WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Modules
kk: Модульдер
