WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್
