WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان
