WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: Modules
lv: Moduļi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Production
lv: Darba

en: Private key
lv: Privātā atslēga
