WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ
