WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Modules
nn: Modular

en: Production
nn: Produksjon
