WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Modules
oc: Moduls

en: Organizations
oc: Organisations

en: Private key
oc: Clau privada
