WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: Modules
sk: Moduly

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Production
sk: Produkcia

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
