WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்
