WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Modules
th: โมดูล

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
