WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Icon
uk: Іконка

en: Modules
uk: Модулі

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Production
uk: Експлуатація

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Organizations
uk: Організації

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Widgets
uk: Віджети

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Field mappings
uk: Відповідності полів
