WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Widgets
et: Vidinad

en: Field mappings
et: Välja mappingud
