WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Modules
fi: Moduulit

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Production
fi: Tuotanto

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
