WAYF.DK Login (7.x-1.2-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: Modules
id: Modul

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Contact information
id: Informasi kontak
