WAYF.DK Login (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Icon
pl: Ikona

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Production
pl: Produkcja

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
