Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Features
ar: الخصائص
