Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Features
be: Функцыі
