Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས
