Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add another
cs: Přidat další
