Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
