Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Remove
eo: Forigu

en: Features
eo: Ecoj
