Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Submit
es: Enviar

en: Remove
es: Eliminar

en: Add another
es: Añadir otro

en: Features
es: Características
