Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Features
et: Omadused
