Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Remove
fa: حذف

en: Features
fa: ویژگی‌ها
