Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Features
fi: Ominaisuudet
