Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Remove
fr: Retirer

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Features
fr: Fonctionnalités
