Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Remove
gl: Quitar

en: Features
gl: Funcionalidades
