Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Remove
hr: Ukloni

en: Features
hr: Značajke
