Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Remove
id: Hapus

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Features
id: Fitur
