Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add another
lv: Pievienot citu
