Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add another
nl: Nog een toevoegen
