Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Remove
oc: Levar

en: Features
oc: Foncionalitats
