Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Features
pl: Funkcjonalności
