Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Features
sk: Vlastnosti
