Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Remove
sv: Ta bort

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Features
sv: Funktioner
