Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Features
te: విశేషాలు
