Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Features
tr: Özellikler
