Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Features
uk: Властивості

en: First Image
uk: Перше зображення

en: e.g. 'body', or 'div.whatever'
uk: наприклад, 'body' чи 'div.whatever'

en: First Text
uk: Перший текст

en: Fourth Text
uk: Четвертий текст

en: Second Image
uk: Друге зображення

en: Second Text
uk: Другий текст

en: Third Text
uk: Третій текст
