Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Remove
vi: Xoá

en: Features
vi: Tính năng
