Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Remove
ca: Elimina

en: Features
ca: Funcionalitats
