Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Remove
he: הסרה

en: Features
he: פיצ'רים
