Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Features
hu: Jellemzők

en: First Image
hu: Első kép

en: Third Image
hu: Harmadik kép
