Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Remove
it: Elimina

en: Features
it: Funzionalità
