Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Remove
ja: 削除

en: Features
ja: フィーチャー
