Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Features
lt: Savybės
