Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Features
ne: विशेषताहरू
