Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Features
ro: Caracteristici
