Waypoints UI (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Remove
ru: Удалить

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Features
ru: Особенности

en: First Image
ru: Первое изображение

en: e.g. 'body', or 'div.whatever'
ru: Например 'body', или 'div.whatever'

en: First Text
ru: Первый текст

en: Fourth Text
ru: Четвертый текст

en: Second Image
ru: Второе изображение

en: Second Text
ru: Второй текст

en: Third Text
ru: Третий текст
