Waywire Field (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
